A hónap végére kész a balogunyomi vasúti átjáró

Hónap végére megszűnhet a torlódás a balogunyomi vasúti átjárónál. A 86-os főút Szombathely Balogunyom szakaszán nap mint nap bosszúságot okoz az arra haladóknak a vasúti átjárónál lévő torlódás. A GYSEV Szombathely-Szentgotthárd közötti szakaszán végzik a villamosítást, a pálya korszerűsítését, ezért csak egy sávon, váltakozó irányban engedik át az autósokat. A forgalmat jelzőőr irányítja, ezért a csúcsforgalom idején jelentős várakozási idővel kell számolni. A korszerűsítési munkákkal várhatóan hónap végére végeznek a szakemberek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek