Legkésőbb a jövő év elején ismét piacra lép a hazai ruhaipar zászlóshajójának számító, több mint öt éve felszámolás alatt álló, szombathelyi székhelyű Styl Ruhaipari Zrt. - írja a Napi Gazdaság. A cégnél most pályázati forrásoktól remélik a vállalat további fejlesztését, illetve a munkahelyek megőrzését. Miközben a rendelésállomány folyamatosan nő, a jelenleg mintegy 700 dolgozót foglalkoztató társaság egyre súlyosabb munkaerőgondokkal küzd. Hiába szerettek volna több, összesen 250 dolgozót foglalkoztató üzemet elindítani, a térségből mindössze 16-an jelentkeztek. Tovább növeli a gondokat, sőt a termelést is ellehetetlenítheti, ha a legjobb szakemberek 40 évi munka után jövőre nyugdíjba vonulnak, ez a Styl több tucat dolgozóját érinti.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!