A hétvégén Veres András megyéspüspök adta át az Egyházmegyei Karitász rendezvényén, a szombathelyi Jézus Szíve templomban azokat az elismeréseket, amit az áldozatos munkájukért kaptak az önkéntes munkában résztvevők. Kiemelkedő karitász munkáért 75 önkéntes, és 10 cégvezetőt ismertek el. Emellett megköszönték a helyi média segítségét is, akik hozzájárultak ahhoz, hogy felhívják az itt élő emberek figyelmét az ország más területén élők nehézségéire, a természeti katasztrófák áldozatainak segítésére. A vasi megyeszékhelyen a Nyugat Rádió szerkesztőségének munkatársait is kitüntették a Szent Erzsébet díjjal.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!