A Savaria Egyetemi Központban előadássorozatot szerveznek elsősorban érettségire készülő középiskolások számára Ifjak szabadegyeteme címmel –írja a SEK hírlevele. A hét előadásból álló programsorozat néhány olyan kérdésre világít rá, melyek a történelemoktatásnak nem szorosan vett részei, de mégis fontosak és érdekesek lehetnek minden történelem érettségire készülő, illetve történelem iránt érdeklődő diák számára. Az első előadást november 24-én Sümegi István tartja Vége lesz-e a történelemnek és jó lesz-e, ha vége lesz? címmel. Az előadások a Savaria Egyetemi Központ D–épületének 403-as termében minden alkalommal 17 órakor kezdődnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!