Pénteken egy bécsi szervezésű nemzetközi konferencia kihelyezett ülésének ad helyet a Savaria Egyetemi Központ Forrásközpontja. A konferenciasorozat 1997-ben indult, melyen az Egyetem két oktatója, dr. Pólay Veronika és dr. Polgár Tibor 2005-től vesz részt. 2007-ben már saját szekcióval voltak Bécsben, míg idén Szombathelyről virtuálisan kapcsolódnak a többi szekcióhoz. A konferencia címe: Kultúrák, városok, tudásrégiók. A konferenciát a Fehér Házból közvetítve Barack Obama nyitja meg ma este 19 órakor. A pénteki előadások sorában van nyelvészeti, irodalmi, művészet-, és zenetörténeti előadás, sport-, és neveléstudomány, melyeket mind összeköt a nemzetköziség és a régiók összekapcsolódása.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!