Barack Obama és José Manuel Barrosso mondott megnyitó beszédet azon a világkonferencián, amelynek magyar szekciója a Savaria Egyetemi Központ Tanácstermében kezdődött tegnap este. A politikusok, bár élőben, természetesen nem Szombathelyen szóltak a konferencia résztvevőihez. Az viszont egyedi, hogy az egyébként bécsi helyszínű szimpózium egyik szekciója más városban, sőt országban, a vasi megyeszékhelyen lesz. A konferencia ideje alatt közel száz ország csaknem ugyanennyi szekciójában körülbelül 1800 előadás hangzik el. A magyarok – szinte mindegyikük a Savaria Egyetemi Központ oktatója – nem először vesznek részt a konferencián, hiszen 2005-ben és 2007-ben is bemutatták kutatásaik eredményeit.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!