Munkagépekkel a hó ellen

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. több száz munkagéppel folyamatosan dolgozik az ország havas útjainak tisztításán és a síkosságmentesítésen. A társaság ugyanakkor arra kéri a közlekedőket, hogy csak megfelelő műszaki állapotú és a téli közlekedésre alkalmas felszereltségű gépkocsival keljenek útra. Indulás előtt pedig mindenképpen tájékozódjanak az utak állapotáról. A lehullott hó mennyisége átlagosan 5 centiméter. Az enyhe időnek is köszönhetően azonban a Vas megyei utakon már megkezdődött az olvadás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek