Kínai delegációt fogadott kedden a szombathelyi önkormányzat. A Yanta testvérvárosból érkező küldöttség a BPW Hungaria Kft-nél tett látogatást, a cég ugyanis export-import kapcsolatban áll a várossal. A Puskás Tivadar polgármesterrel és az alpolgármesterekkel közös sajtótájékoztatón a kínai vendégek a magán- és közszférában tervezett fejlesztésekről beszéltek. A jövőben szakembercserét, beruházásokat és az üzleti kapcsolatok mélyítését tervezik, konkrétumokról azonban egyelőre nem esett szó. A városvezetők a vendégeknek az Ipari Parkot és a mentőállomást is bemutatták.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!