Menet közben szakadt ki két kereke egy Volán busznak

Őriszentpéterről tartott Budapestre vasárnap délután a járat, amikor Székesfehérvár közelében a hátsó négy kerékből kettő kiesett. Az utasok az autópálya szélén várták meg a következő menetrendszerinti járatot, ami felvette őket. A buszt a székesfehérvári Volán-szervízbe vitték. A Zala Volán műszaki igazgatója azt mondta az RTL Híradónak, hogy a jármű nem régi és ők betartották a műszaki előírásokat. Azt még vizsgálják, hogy a csavarok miért szakadtak ki. Az igazgató szerint a történtek miatt nem kell átvizsgálni az összes járművüket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek