A Magyar Turizmus Zrt. meghívására idén már második alkalommal ismerkedtek szlovák újságírók a régió turisztikai kínálatával. A Kőszeget, Sárvárt, Szentgotthárdot és Körmendet bemutató tanulmányúton 8 újságírónő vett részt – értesült az OBJEKTÍV Hírügynökség. A tanulmányút elsődleges célja a téli hónapokban is felkereshető női és családi programok bemutatása volt. Kőszegen a Szamos Marcipán Múzeumot és az adventi kiállítást is meglátogatták a szakemberek, majd a sárvári Nádasdy várban tettek egy sétát, illetve sárvári gyógyfürdővel és szállodákkal ismerkedtek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!