A karácsonyi bevásárláskor is figyeljünk értékeinkre!

A Vas Megyei Rendőrfő-kapitányság arra hívja fel a figyelmet, hogy az ünnepi bevásárlások „lázában” gyakrabban fordulnak elő lopások, autófeltörések. A rendőrség ezért azt tanácsolja, hogy értéktárgyainkat, iratainkat mindig belső zsebben vagy zárható táskában helyezzük el, vásárláskor, válogatáskor pedig ne tegyük a táskát vagy a pénztárcát a pultra, vagy bevásárlókocsiba. A megvásárolt árukat se hagyjuk soha jól látható helyen az autóban, a GPS-t és tartóját pedig még rövid bevásárlás alkalmával is vigyük magunkkal. A főkapitányság a karácsonyi vásárok, bevásárlóközpontok környékén fokozott rendőri jelenléttel járul hozzá az adventi időszak biztonságához.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek