Városrehabilitáció Vasváron

Ünnepélyes keretek között mutatták be a vas megyei kisvárosban az uniós támogatásból felújított épületeket és tereket –írja a vasmegye.hu. A terek és épületek 325 millió forintos uniós támogatásból szépültek meg. A város 47 millió forinttal járult hozzá a projekthez. Az épületek közül a városi könyvtár, és a polgármesteri hivatal újult meg és a város több részén is sikerült parkolókat kialakítani." Megszépült a Március 15. téri park és felavatták a Kolostor-kertet, amely a jövőben rendezvénytérként is szolgál. A Szent Kereszt templom mellett a város egyik legszebb műemlékét, a Szt. Domonkos kolostort is felújították, amelytől a város a zarándokturizmus fellendülését várja.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek