A Rába parti város öt kórusa, iskolai énekkarok és pedagógusokból álló kórusok tartottak közös, jótékonysági koncertet a napokban, az eseménynek a város 350 éves temploma adott otthont. Közel tíz éves hagyomány Sárváron, hogy a városban működő énekkarok Advent idején közös koncertet adnak - számol be a város honlapja. Az idei koncertet nemes céllal, a vörösiszap károsultjainak segélykoncertjeként szervezték meg. A koncert bevételét a devecseri katasztrófa gyermek-károsultjainak adták át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!