Felavatják a Kossuth Lajos utca 7-et Szombathelyen

Felavatják a Kossuth Lajos utca 7-es szám alatti teljesen felújított épületet. A szombathelyi Polgármesteri Hivatal a belváros-megújítási projekt részeként új épületszárnnyal, egy műemlékileg is védett többemeletes épületegyüttessel bővült. A többi között itt kaptak helyet az új ügyfélszolgálati rendszer további helyiségei és irodái, valamint az alpolgármesteri iroda is. Az avatásra ma 18 órakor kerül sor. A rendezvény idejére - este fél 6 és fél 7 között a Kossuth Lajos utca városháza előtti szakaszát lezárják. A programban fényfestés is szerepel: képekben elevenedik meg a ház története. A látványos program 20 óráig lesz látható.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek