Délben kiderül, mi történik a közszolgálati médiával

Ma, azaz december 13-án déli tizenkettőkor, egyszerre jelentik be a Magyar Televízióban, a Duna Televízióban, a Magyar Rádióban és a Magyar Távirati irodában, hogy miként alakul át a közmédiumok működése és szabályozása 2011-től. Sajtóértesülések szerint a köztévéknél és a rádiónál 49-en maradnak, az MTI-nél 100-150 ember dolgozhat tovább. A többieket, legalább 3000 munkatársat a Műsorszolgálatás Támogató és Vagyonkezelő Alaphoz irányítják, de ott 1000-től szinte azonnal megválnak - számolt be értesüléseiről a Népszava. A Magyar Rádió egyes munkatársai nem hivatalosan, élőben is tudósítanak a vezérigazgatói tájékoztatóról, például ebben a Facebook-csoportban.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek