Erdélyi gyerekeknek gyűjtöttek

A Derkovits Iskolában is gyűjtöttek az erdélyi gyerekeknek. Felhívásunkhoz, mely szerint a Böjte Csaba ferences rendi szerzetes által alapított erdélyi gyermekotthonok lakóinak szeretnénk szebbé varázsolni karácsonyát, a szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola tanulói is csatlakoztak. Boncz Balázs szervezőtől megtudtuk: a diákok átérezték a határon túli gyermekek sorsát, rendkívül nagy örömmel gyűjtöttek játékokat, mesekönyveket, tartós élelmiszereket. Összesen 10 kartondoboznyi felajánlás érkezett az iskola tanulóitól, a Diákönkormányzat ezen kívül 30 ezer forint értékben ajánlott fel tartós élelmiszert és írószereket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek