Fejlesztés a Jurisics gimnáziumban

A kőszegi oktatási intézmény a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program pályázatán nyert el több mint 17 millió forintot, melynek segítségével megvalósulhatott az infokommunikációs fejlesztés. Negyvenöt asztali számítógépet helyeztek üzembe, és hét digitális táblához kapcsolódó tantermi csomagot kaptak. Az új technika segíti a tanítás-tanulás folyamatát, hiszen a tanár az óra tananyagát, vázlatként a diákoknak kivetítheti, a diákjaival együtt szerkesztheti, a tanóra végén elmentheti és elektronikus levélben minden tanulónak megküldheti.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek