Áfa-csalás miatt három és fél év letöltendő börtönre ítélte nem jogerősen a Fidesz egykori gazdasági tanácsadóját, Varga Tamás Sándor üzletembert a Fővárosi Bíróság szerdán. A vád szerint az elkövetők 1996 és 1999 között fiktív szerződésekkel, körbeszámlázással hárommilliárd forint áfát igényeltek vissza jogtalanul. Az ügyhöz szorosan kapcsolódik a mikosszéplaki kastély, és a sávolyi kamionterminál építése. A szerdai elsőfokú határozatban az elsőrendű vádlott mellett még egy ember kapott 3 év 6 hónap börtönt, 21 társukat viszont felmentette az FB a vádak alól.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!