Megszűnt az elsőfokú belvízvédelmi készültség

Megszűnt az elsőfokú belvízvédelmi készültség a Rába alsó szakaszán két részöblözetben, továbbá a Marcal mentén Koroncó térségében csütörtök este 6 órakor - tudatta közleményben az Észak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság. A Dunán, a Rábán és a Marcalon tovább folytatódott az apadás. A Rábán Győrnél 268 centiméteres vízállást mértek csütörtök reggel, 18 centiméterrel alacsonyabbat, mint egy nappal korábban. A Duna vízállása csütörtök reggel Komáromnál 284 centiméter volt, a szerdaihoz képest 21 centimétert apadt a folyó, míg Nagybajcsnál 256 centimétert mértek, ott 14 centiméteres a vízszint csökkenése - írták a közleményben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek