A Magyar Közlönyben megjelent miniszteri rendelet szerint jövőre két szombaton is dolgozniuk kell a munkavállalóknak. A legközelebbi négynapos pihenőre a jövő év márciusáig várnunk kell. 2011-ben a lehető legkevesebb ünnepnap, mindössze három esik hétközi időszakra (március 15., november 1., december 26.), ezen túl az automatikusan hétfőre eső húsvéton (április 25.), pünkösdön (június 13.) kívül az összes többi ünnepnap hétvégén lesz (január 1., május 1., augusztus 20., október 23., december 25.) - áll a munkaszüneti napok körüli munkarendről szóló nemzetgazdasági miniszteri rendeletben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!