Az osztrák iskolában is megszervezték a gyűjtést

A Nyugat rádió felhívásához csatlakozott az ausztriai Eberau település katolikus magániskolája is a Josefinum. Az intézményben idén már 36 vas megyei gyermek is tanul, ez volt az egyik oka annak, hogy az iskola vezetése az adománygyűjtés mellé állt. A gyerekek könyveket, játékokat és ruhákat küldtek Erdélybe, és elmondták, hogy ajándékaikkal szeretnék szebbé tenni az ott élők karácsonyát. Oszwald Krisztina tanár hozzátette, hogy hagyomány az iskolában, hogy részt vesznek ilyen adománygyűjtő akcióban.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek