Csörötneken is felállt a képviselő testület

Az októberi választásokat követően Csörötneken is rendre felállt az új, 4 fős testület. Az első döntések között – a törvények szerint – megállapították a polgármester, képviselők tiszteletdíját, költségtérítését. Az alpolgármester kérdésében viszont nem tudtak dűlőre jutni – olvasható a gotthardtv.hu-n. Kocsis Zsolt polgármester kétszer jelölte alpolgármesternek Kukor Gusztávné-t, akinek a testület nem szavazott bizalmat. Harmadszorra Varga Imrét szerette volna helyettesének a polgármester. Az új jelölt azonban nem vállalta a megbízást. Az alpolgármesteri huzavona miatt a település főállású polgármestere október óta fizetés nélkül látja el feladatát.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek