Szabó Csaba, a Vidékfejlesztési Minisztérium miniszteri megbízottja tegnap egy devecseri fórumon elmondta: a vörösiszap-katasztrófa okozta károk komplex kezelésére, a Marcal folyó vizes élőhelyeinek helyreállítására, illetve az energianövények hasznosítása érdekében Tájrehabilitációs Kutatóintézet jöhet létre Devecserben. Az intézet létrehozásában a Sárvári Erdészeti Kutatóintézet és a Veszprémi Pannon Egyetem is együttműködik. A szakember tájékoztatása szerint a részletekről még egyeztetnek a tárcán belül.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!