Fenyőfalopás, pincefosztogatás, trükközés

Fenyőre utaztak

Az egyik oladi városrészen lévő kiskertből ismeretlen személyek a tegnapi nap folyamán négy norman és két ezüst fenyőt tulajdonítottak el közel 34 ezer forint értékben, miután a kerítés kibontását követően bejutottak a területre. Az ügyben a Szombathelyi Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.

Ők pedig pincére

Szintén ismeretlenek az egyik körmendi lakóépülethez tartozó picerekesz ajtajának elhajlítását követően jutottak be a helyiségbe és onnét mintegy 25 ezer forint értékben italokat és élelmiszereket tulajdonítottak el. A kiterjesztett szemle megállapította, hogy a szomszédos pincerekeszbe ugyancsak betörés történt. A kár megállapítása folyamatban van. Az ügyben a Körmendi Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított.

Trükköztek Celldömölkön

Pénzváltás ürügyével jutott be egy trükkös tolvaj egy celldömölki idős hölgy lakásába, majd annak figyelmetlenségét kihasználva kb. 215 ezer forintnyi készpénzt vitt magával kéretlenül. Az ügyben büntetőeljárás indult.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek