A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a múlt héten három napon át kifejezetten az ittas állapotban és a bódultságot okozó szer befolyása alatt vezetők kiszűrésére végeztek ellenőrzéseket a megye egész területén. A rendőrség a három nap alatt 3 ittas autós ellen kezdeményezett büntetőeljárást, valamint 9 ittas kerékpárossal szemben vált szükségessé rendőri intézkedés. Egy tucat esetben indítottak szabálysértési eljárást, valamint a biztonsági öv használatának hiánya, és a vezetés közben kézben tartott rádiótelefon használata miatt kezdeményeztek közigazgatási hatósági eljárást. Három autós jogosítványát pedig azért vették el, mert a gépjármű nem rendelkezett érvényes műszaki vizsgával.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!