Osztrák-magyar együttműködés a határon átnyúló hálózatépítés jegyében

A napokban gazdasági, innovációs és kutatásfejlesztési szakemberek találkoztak Szombathelyen a Kereskedelmi és Iparkamara épületében a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség szervezésében. Az osztrák-magyar kezdeményezés több éves tapasztalattal rendelkező regionális fejlesztéssel foglalkozó szervezetek közös projektje. Célja, hogy erősítse a határon átnyúló tevékenységek elfogadását, elősegítse az együttműködés tudatosítását, és a határ mindkét oldalán elmélyítse a régiók közti együttműködést. A projekt küldetései közé tartozik a határon átnyúló tematikus hálózatok kiépítése, e célt támogató hálózati találkozók szervezése.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek