50 vasi és 5 Győr-Moson-Sopron vármegyei önkormányzatnak juttattuk el az Operatív törzs által meghatározott mennyiségű, összesen 425 m3 tűzifát - írja a Szombathelyi Erdészeti Zrt.
Csak szombaton 298 m3 hengeres tűzifa alapanyagot juttattak el az érintett településekre. Több önkormányzat csak munkanapokon tudta fogadni a rászorulóknak szánt tüzelőt, nekik hétfőn és kedden szállították ki.
Az idén meghirdetett tűzifaprogramról korábban
Tűzifaosztásról hozott rendeletet a kormány January 15. 11:18 mi is írtunk.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!