Iskolástalálkozó a Nyugat-Dunántúlon

A Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség szervezésében tíz osztrák, két szombathelyi és egy nagykanizsai általános iskola alsó tagozatos diákjai és tanárai érkeztek a Vas megyei hagyományőrző turisztikai központba, a Marton-Szállásra a közelmúltban. Az EDUCORB - Partnerség az oktatásért a határtérségben elnevezésű osztrák-magyar projektben idegen nyelvi kommunikációt ösztönző programon vehettek részt. Az egynapos találkozón megismerkedhettek többek között a honfoglaló magyarok életmódjával, harcmodorával, de nyelvi vetélkedőn is megmutathatták tudásukat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek