2011-ben a Rendőrség kiemelt feladatai között szerepel a kerékpárosok közlekedésbiztonságának javítása. Az Országos Rendőr-főkapitányság 2008. szeptember 1-jével hirdette meg először „Az iskola rendőre” programot, melynek részeként indul holnap Szombathelyen a Gothard Jenő Általános Iskolában a „Szuperbringa” program. Az iskolarendőrök az illetékes megyei kormányhivatal közlekedési felügyelőség szakembereivel közösen vizsgálják át az oktatási intézményekben a gyermekek kerékpárjait.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!