Intenzív osztályon ápolnak egy hároméves kisfiút, akit vízbe esett hajszárító miatt ért áramütés. A szombathelyi kisfiút még csütörtök este érte az áramütés, amelynek következtében leállt a keringése, és a mentőknek kellett újraéleszteniük. Állítólag két gyerek játszott a kádban, egyikük kiszállt, amikor a hajszárító eddig tisztázatlan körülmények között a vízbe került. Leibinger Eszter, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta: büntetőeljárás keretében vizsgálják annak a körülményeit, hogy a hajszárító hogyan kerülhetett a vízbe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!