Módosul az ebrendelet Körmenden

Sok problémát okozott az utóbbi időben a közterületen történő ebtartással kapcsolatos szabályok figyelmen kívül hagyása a kutyatulajdonosok részéről Körmenden – írja a város honlapja. A legnagyobb gond az volt, hogy a gazdák sok helyen nem szedték össze kutyáik piszkát. A nyári időszakban több esetben a közterület-felügyelet munkatársai figyelmeztetették a gondatlan gazdákat, ám ezek eredménytelennek bizonyultak. A honlapon felhívják a figyelmet, hogy aki nem tesz eleget kötelességének szabálysértés követ el és 50.000 Ft pénzbüntetéssel, illetve 3.000 Ft-tól 20.000 Ft-ig terjedő helyszíni bírsággal is sújtható.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek