Bővülnek a szombathelyi egyházmegye szolgáltatásai

A szombathelyi egyházmegye intézménye, a Szombathelyi Egyházmegyei Levéltár az Új Magyarország fejlesztési Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében támogatást nyert a Nevelési-oktatási intézmények tanórai, tanórán kívüli és szabadidős tevékenységeinek támogatásához. A projekt célja az együttműködő iskolák számára szakkörök, témanapok, versenyek biztosítása. Mindezt játékos formában, készség és képességfejlesztő feladatok, programok segítségével. A pályázat megvalósításában együttműködő partner a szombathelyi Brenner János Általános Iskola, a győrvári a jánosházi Általános Iskola, a kőszegi Árpád-házi Szent Margit Óvoda és Általános Iskola, a sárvári Szent László Általános Iskola, valamint a Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium. A pályázat segítségével kiadásra kerül egy, az egyházmegye történetét bemutató ismeretterjesztő füzet, s ahhoz kapcsolódó munkafüzet. A projektre közel 15 millió forint támogatást kapott az egyház.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek