Az esetkocsit egy helybeli vállalkozó nagylelkű adományának köszönhetően szerelhették fel egy új laringoszkóp készletettel, amelyre már régóta szükség volt. Tavaly is volt példa adományozásra, akkor egy csörötneki lakos jóvoltából GPS-t vásárolhattak a mentősök. Szentgotthárdon jelenleg két mentőautó - egy Eset és egy Mentőgépkocsi - teljesít szolgálatot, amelyeknek felszereltsége kielégítőnek mondható, azonban a gyakran használt eszközök tönkremehetnek, illetve elavulttá válhatnak. Ezért a mentőállomás dolgozói szívesen vesznek minden adományt és segítséget, amellyel a mentőautókat korszerűsíthetik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!