Hetvenöt éves a református templom

Hetvenöt éves a celldömölki református egyházközség temploma. Ez alkalomból hálaadó istentiszteletet tartottak tegnap, igét hirdetett Szakál Péter, az Őrségi Református Egyházmegye esperese. Az új templomot 1936. november 8-án vehették birtokba a hívek. A legutóbbi rekonstrukciót több millió forintos pályázati támogatással valósították meg. Az egyházközségnek jelenleg ötszázötven tagja van. Vasárnap köszöntötte az ünneplőket Fehér László polgármester, valamint Kovács Ferenc megyei közgyűlési elnök is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek