A bor és a kultúra kapcsolatát, a kulturált borfogyasztás történetét vizsgálta Szombathelyen a Nyugat-magyarországi Egyetemen a Szent Márton-hét keretében tartott kétnapos konferencia. Az előadók több nézőpontból vizsgálták a bor és a társadalom, a művészetek, és a különböző vallások valamint a bor és a gasztronómia kapcsolatát. A megnyitón Iker János, a főszervező Pedagógiai Szolgáltató és Kutatóközpont igazgatója az MTI szerint hangsúlyozta: a bor számára a szenvedéllyel és megfelelő szakértelemmel végzett emberi munka gyümölcse, a kulturált borfogyasztás pedig az emberi társas kapcsolatok eszköze.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!