Az Ausztria-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési Program támogatásával a Bechtold István Természetvédelmi Látogatóközpontban októberben már megépült többek között a piknikpark, valamint a digitális információs pont. A munkák most az Andalgói sétaút felújításával, környezetrendezéssel folytatódnak – számol be Kőszeg havilapja. A Magyar Szent Korona őrzési helye is megújul, ahol a földbe vájt bunkerben rejtették el 1945 márciusában a Szent Koronát, mielőtt elhagyta az országot. A Szultán-tetőn, ahonnét a szultán a török ostromot figyelte, megépül a Szulejmán kilátó. A Hármaspadoknál és a Kálváriához vezető első stációnál lévő pihenőhelyek kialakítása is folyamatban van. Az Óháznál és a Szabó-hegyen környezetrendezés, valamint esőbeálló, padok, szalonnasütő helyek készülnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!