Betörtek az óvodába
Tegnap hajnalban vették észre, hogy betörtek a répcelaki óvodába. A tettesek kifeszítették a gazdasági épület hátsó ajtaját, felforgatták a termeket, de innen nem vittek el semmit. Az óvoda másik épületéből viszont eltűnt 65 ezer forint, miután itt is felfeszítették az ajtót.
Vasúti kábelt loptak
Tegnap délután Porpácon, a faluvégi vasúti átjárónál elloptak négy darab generátor fenékdobozt, és hét darab, 3,5 és 5,5 méter közti hosszúságú rézkábelt. A kábeleket a GySEV pótolta, a feljelentés a vasúti közlekedés biztonságának veszélyeztetése miatt történt.