A véradókat köszöntik Szombathelyen

A megyei véradó napot, kedden délután a városháza dísztermében tartják. Mint minden évben, idén is országos elismeréseket, ill. a Vas Megyei Vöröskereszt ajándékát vehetik át a rendszeresen vért adó önkéntesek. Kenedli Csilla igazgató hangsúlyozta: Vas megye országos szinten is kiemelkedő helyet foglal el a véradások számát tekintve, azonban ilyen alkalmakkor nem csak az önkéntesek segítség nyújtását, de a vöröskeresztes aktivistáknak, illetve a vérellátó szolgálat munkatársainak munkáját is megköszönik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek