Gyertyagyújtás a szolgálati nyugdíj emlékére

Ma lesz az országgyűlésben a negyvenkétezer családot érintő új szolgálati törvény végszavazása, ebből az alkalomból megemlékező demonstrációt szervez a VÉSZ. Harmincöt szervezet összefogásával keltették életre a Vasi Érdekvédők Szövetségét. A tömörülés 18 órakor a szombathelyi Fő térre, a Szentháromság szoborhoz várja azokat, akik velük együtt szeretnének gyertyát gyújtani a józan ész ellen elkövetett merénylet emlékére - olvasható a VÉSZ közleményében. A kezdetben csak a fegyveres testületek leszerelt dolgozóit érintő rendeletet ugyanis kitolták a társadalom egészére - mondta el Kiss Zoltán, a rendezvény egyik szervezője.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek