Budapesten adták fel a nyertes lottószelvényt

A fővárosban adták fel azt a lottószelvényt, amellyel több mint 1 milliárd 935 millió forintot vihet haza a nyertes - mondta a Szerencsejáték Zrt. kommunikációs osztályának vezetője hétfőn az MTI-nek. Jánoska Andrea közlése szerint ez minden idők tizedik legnagyobb ötöslottó nyereménye Magyarországon; a pénz 18 héten át halmozódott, mire sikerült valakinek eltalálnia az öt számot. A 46. hét nyertes számait (4, 34, 48, 66, 83) tartalmazó szelvényt biztosan Budapestről adták fel, de ennél több információt az anonimitás megőrzése érdekében nem akart elárulni a kommunikációs vezető.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek