Igazi havazás még nem volt az elmúlt hetekben, és az előrejelzések szerint a következő napokban sem várható ilyesmi - közölte Jenki Szilvia, az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa csütörtökön. Igaz, mivel ún. hidegpárna van az ország felett, a hőerőművek környékén a kiáramló aeroszolrészecskékre kicsapódott a levegő nedvességtartalma, ezért szemcsés hó hullott, de ez még nem tekinthető havazásnak. Frontfelhőzet viszont nincs, nem volt, és napokig nem is lesz az ország felett, így a következő napokban sem kell a fehér áldással számolni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!