Az idén az első kilenc hónapban 287 nemzetközi konferenciát tartottak Magyarországon, amiken több mint 72 ezren vett részt - közölte a Magyar Turizmus Zrt. pénteken. Az adatok alapján ezeknek a rendezvényeknek a száma 22,1 százalékkal emelkedett, és 19 százalékkal többen vettek rajtuk részt az előző év azonos időszakához képest. A korábbi évek tendenciáját követve, 2011 első kilenc hónapjában is Budapesten tartották a legtöbb nemzetközi konferenciát. A fővárost Gödöllő, valamint holtversenyben Sopron és Szeged követi. A közlemény szerint a magyarokon kívül németek, britek és a franciák konferenciáztak legtöbbet Magyarországon.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!