Karácsony és újév között nem mindennapi, pénzdíjas kosárlabda gála lesz az Aréna Savariában: a fiatal sportág, a B33 mutatkozik be Szombathelyen, ami már az olimpiai sportágak közé pályázik a maga "kispályás", 3-3 elleni verziójával.
A résztvevők között öt élvonalbeli kosárlabdaklub is ott lesz, köztük a Falco és Körmend kosarasaival. A szervezők fontosnak tartják, hogy ne csak a profik próbálhassák ki ezt az új szabályrendszerben zajló kosárlabdát, ezért a megyei amatőr együttesek délelőtt kísérletezhetnek majd. A programokat tovább színesíti, hogy a mérkőzések között összecsapna a Falco és a Körmend szurkolótábora, természetesen a parketten.
A programot december 29-én csütörtökön szervezik meg.