Már nem csak emberekhez, hanem kisállatokhoz is lehet mentőautót hívni Szombathelyen – számol be a TV2. Egy hete állt szolgálatba, és már kétszer riasztották. Azt mondják, a szombathelyiek eddig taxival vitték az állatkórházba a kutyáikat, macskáikat, ezt azonban a taxisok rosszul viselték. A mentőt egyelőre reggel hét és este kilenc között lehet kihívni súlyos esetekhez. Egy állatorvosból és egy asszisztensből áll a mentő személyzete. Nem az állatmentő az egyetlen ő új kezdeményezése a szombathelyi állatkórház orvosainak, Magyarországon először ugyani itt végeztek kutyákon dialízises kezelést.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!