Buszokon kampányol a rendőrség

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság a Vasi Volán helyi és helyközi járatos autóbuszain elhelyezett figyelemfelhívó plakátokkal igyekszik a közlekedőkre hatni. Vas megyében idén negatív irányba mozdult a baleseti tendencia, ennek oka elsősorban az elsőbbség be nem tartása, a gyorshajtás és az ittas kerékpározás. Szombathelyen a baleseti gócpontok irányába közlekedő autóbuszokon láthatóak a figyelemfelhívó matricák. A helyközi járatok közül főként a 86-os és a 87-es főutakon közlekedőket látták el plakátokkal, leginkább ugyanis ezeken az utakon emelkedett a balesetek száma.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek