12 milliárd gazdaságfejlesztésre

Folyamatos a gazdaságfejlesztési támogatások kifizetése. Eddig 188 projekt mintegy 12,2 milliárd forint európai uniós támogatást kapott gazdaságfejlesztésre a Nyugat-dunántúli Operatív Program keretéből. Ebből az összegből 5,68 milliárd forintot már kifizettek a kedvezményezetteknek - tájékoztatott a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség. A Nyugat-dunántúli Operatív program öt prioritás mentén fejleszti a Győr-Moson Sopron megyét, Vas megyét és Zala megyét magában foglaló régiót, ezek közül a regionális gazdaságfejlesztés az első helyet foglalja el. Az Új Széchenyi Terv keretében várhatóan 9,6 milliárd forint értékben jelennek meg felhívások. Támogatás nyerhető ipartelepítésre, szennyvízkezelésre, ipari parkok, iparterületek, inkubátorházak, turisztikai szolgáltatások, utak, egészségügyi rehabilitációs szolgáltatások, és bölcsődék fejlesztésére.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek