A Nyugat-magyarországi Egyetem egy Európai Unós pályázaton nyerte el az összeget, amelyből az intézmény 10 kara, ezek között a SEK bölcsészkara is osztozik. A támogatásból újra elindítják a Németh László Szakkollégiumot, amelybe 30 egyetemista nyer felvételt. Nekik lehetőségük lesz arra, hogy külföldi konferenciákon vegyenek részt, de biztosítják számukra a külföldi tanulmányutakat is. A fiatal tehetségek önálló kutatómunkába is kezdhetnek a támogatásnak köszönhetően. A hallgatók munkáját mentortanárok is segítik majd. A kollégiumba felvetélt nyert diákok ösztöndíjat, míg segítőik juttatásokat kapnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!