A tévések Pozsonyba mentek

Pozsonyba látogatottak a Nyugati Régió Kommunikációs Egyesület tagjai. A szakmai kirándulás első állomása volt a „West - Pannon Audiovizuális Klaszter fejlesztése” projekt keretében megvalósuló tanulmányút sorozatnak. A Nyugat-Dunántúl helyi televízióinak képviselői a Szlovák Televízió és a Szlovák Rádió magyar szerkesztőségeinek életébe pillanthattak bele. A szakemberek megbeszéléseket is folytattak, ahol elhangzott, a tapasztalatcsere mellett fontos az is, hogy elindult az együttgondolkodás műsorok cseréjéről, pályázati lehetőségekről, programokról, amelyek a Nyugat-Dunántúl helyi televíziói, és a szlovák magyar nyelvű televíziózás szereplői között fűzik szorosabbra a szálakat. A tanulmányút az Új Széchenyi Terv Nyugat- dunántúli Operatív Programjának támogatásával valósult meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek