Megszűnik a négynapos autópálya matrica

Január 1-től megszűnik az alkalmi utazók által kedvelt négynapos autópálya-matrica – döntött a kormány. A legrövidebb időtartamra érvényes matrica így az egyhetes lesz. A kormány azt is kilátásba helyezte, hogy az üzemanyagárba újabb tételt építenek be, az úthálózat használta fejében. Ez utóbbival tovább nőne a jelenleg is csúcsukat döntő üzemanyagár.

A kormány az intézkedéseket azzal indokolta, hogy a jelenlegi bevételek nem fedezik a közúthálózat működtetésének és karbantartásának költségeit.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek