Véradás a vasútállomáson

A szombathelyi vasútállomáson is várják a véradókat pénteken. A Magyar Államvasutak Zrt., a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat közösen szervezi meg az „V. Országos Vasutas Véradónap”-ot a karácsonyi ünnepek nyugodt, kiegyensúlyozott és folyamatos vérellátásának biztosítása érdekében. Ebben az évben, december 9-én, pénteken az ország 16 vasútállomásán, vagy azok közelében található vasúti helyszínen van lehetőség az önkéntes segítségnyújtásra. Az ország legnagyobb véradási akcióján több vidéki helyszín mellett a szombathelyi vasútállomásra is várják a véradókat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek